www.Rejtan.EU

W sumie to nie pamiętam, jakim sposobem trafiła do mnie domena skinhead.pl, ale spodobała mi się na tyle, że postanowiłem ją podpiąć pod ten blog. Nie planuję na niej pisać ani o Subkulturze, ani bawić się w próby walki z wiatrakami, mówiąc, że nie są oni tymi, za których bierze ich współczesny świat.

Nie czuję się ani kompetentny w kwestiach historycznych, ani w tym, ile do dziś powstało różnych "odmian" subkultury. Nie mam również zamiaru wchodzić w polemikę z kimkolwiek, dlaczego ta domena została przypisana do tego bloga. Jeżeli uważasz, że w Twoich rękach miałaby lepsze zastosowanie - napisz, zadzwoń, wyślij maila. Jeżeli uznam, że jesteś w stanie zrobić coś lepszego niż ja - wówczas wydeleguję ją tam, gdzie chcesz.

Ba, ja sam uważam, że jestem ostatnią osobą, która może się nią posługiwać, chociażby dlatego, że na mojej głowie - póki co - jest więcej włosów niż skóry.

Zatem, kontakt jest w zakładce, albo na moim facebooku (fb.com/PanRejtan). Lub szukać ciężarówki na biało-żółtych tablicach z rejestracją "REJ-TAN" za szybą :)

edit [30.11.2020]

Ponieważ, przez szereg lat dwie pozostałe domeny "stały odłogiem" postanowiłem je też dołączyć do tego bloga. I tak, od końca listopada, blogasek dostępny jest pod domenami "wyborcza.info" oraz "wyborcza.net". Oraz, domena, trwam.net